Automobilio nuoma

Rodo salos pažinimui verta išsinuomoti automobilį. Nuomos kainos čia nesikandžioja, paros kainos prasideda nuo maždaug 30 eurų, o dažnai ir gerokai mažiau. Saloje veikia ne viena automobilių nuomos įmonė, rezervavimo sistema leidžia palyginti jų kainas bei automobilius vienoje vietoje.

Automobilio nuoma Rodo saloje

Kainos priklauso nuo automobilio modelio ir laikotarpio, kuriam norite išsinuomoti automobilį. Maži, vadinami miesto automobiliai – patys pigiausi. Toks puikiai tinka jei jūsų kompanija ne didesnė nei keturi žmonės. Galima pasvarstyti apie galimybę atostogų proga išsinuomoti ir kokį nors prabangų automobilį, pavyzdžiui kabrioletą. Žinoma, už tokio automobilio nuomą teks pakloti gerokai daugiau. Daugeliu atveju mažiausių kainų galima tikėtis automobilį užsisakius internetu. Tuo labiau, kad taip yra laiko rinktis bei palyginti, o nuvykus tiesiai į punktą dėl nežinojimo ar skubėjimo galite gerokai ir permokėti.

Rodo saloje lengvieji automobiliai greitkeliu gali važiuoti ne didesniu nei 100 km/h greičiu, o motociklai ir kitos transporto priemonės – ne didesniu nei 70 km/h greičiu, jei nėra kitaip nurodančių kelio ženklų. Gyvenamosiose vietovėse galite važiuoti ne didesniu nei 50 km/h greičiu, o provincijos keliais – 70 km/h greičiu.

Reklama: duomenų atstatymas